Knowledge Brasserie

Zarządzanie przez humor. Niewykorzystane szanse

W typowym repertuarze oczekiwań stawianych liderom obok sprawności menedżerskich i biznesowych, wymienia się najczęściej zdolność inspirowania innych, wysoki poziom umiejętności rozwiązywania problemów, zorientowanie na wyniki, komunikację oraz budowanie zespołów i relacji.

Przeczytaj
Zarządzanie przez humor. Niewykorzystane szanse

Knowledge Brasserie krótka charakterystyka

Z technicznego punktu widzenia Knowledge Brasserie to platforma e-commerce umożliwiająca zakup produktów edukacyjnych, które realizowane są stacjonarnie w terminie i miejscu wybranym przez odbiorcę. Z punktu widzenia użytkownika, Knowledge Brasserie to unikatowe rozwiązanie, którego w branży edukacyjnej jeszcze nie było.

Przeczytaj

Knowledge Brasserie. Krótki przewodnik o zakupach

Wiemy, jak bardzo cenisz sobie komfort i szybkość zakupów online. Dlatego stworzyliśmy Knowledge Brasserie - pierwsze edukacyjne delikatesy na rynku, które  działają na zasadzie e-sklepu.

Przeczytaj

Oferta Knowledge Brasserie

Knowledge Brasserie oferuje produkty edukacyjne w czterech rodzajach: warsztaty, prezentacje narzędzi biznesowych, wystąpienia publiczne i symulacyjne gry warsztatowe.

Przeczytaj

Partnerzy Knowledge Brasserie

Wszystkie produkty zostały opracowane przez 20 Partnerów Merytorycznych firmy – ekspertów z wieloletnią praktyką charakteryzujących się realną wiedzą biznesową i charyzmą.

Przeczytaj
Pokaż więcej

Masz pytania?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godz. (1 dzień roboczy)

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do mnie

NOT

[email protected]

Infolinia czynna jest w godzinach 08.00 - 16.00 w dni robocze, opłata za połączenia według stawek Twojego operatora.